Site Creator

Denizhan Çakıl


Denizhan Çakıl, markaların ve küçük/orta ölçekli şirketlerin marka değerlerini ve mesleki kazanımlarını artırmaları için pazarlama ve reklam iletişimi danışmanlığı hizmeti veren Londra merkezli CoRelate Marketing Solutions (CoR)’un kurucusudur.

CoR'u kurmadan once Denizhan, Celsius Brand Team, Publicis Türkiye, Grey İstanbul, TBWA\ISTANBUL, BBDO TURKEY gibi yerel ve yurtdışı menşeili birçok ajansta Marka Yöneticiliği ve Marka Direktörlüğü gibi birçok görev üstlendi.

Bu yıllar boyunca, McDonald's, PEPSICO (Lay's, Ruffles, Cheetos), BMW, MINI, Land Rover, Michelin, P & G, Akbank, Yıldız Holding (Tüketim Malları ve Gıda Üreticisi), GittiGidiyor (eBay işbirliği yapan online perakende şirketi) gibi yerel ve uluslararası markaların reklam iletişimleri yönetti.

Bütçeleme, pre-prodüksiyon, prodüksiyon ve post-prodüksiyon süreçleri, baskı ve malzeme temini, proje yönetimi ve sosyal medya araçları gibi ATL, BTL ve dijital iletişim süreçleri hakkında kapsamlı deneyime sahip olan Denizhan Çakıl, bu birikimini kendi kurduğu şirkete aktararak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Daha fazla bilgi için LinkedIn profilimi ziyaret ediniz.

CoRelate Marketing Solutions
+44 7733 382494
denizhancakil@corelatemarketing.co.uk